gelin eldivenleri Üzerinde Buzz söylenti

Oleg Cassini mağazalarında gelinliğin yüzı nöbet, geniş çaplı abiye ve özel günlerinize selim şekilde hazırlanmanızı sağlayacak tüm aksesuar alternatifleri bulunmaktadır. Cihan çapında gelinlik ve abiye üreticisi olarak hatıralan bellik müşterilerine en hayırlı tasarım ve kaliteyi akla yatkın fiyatlar ile sunabilmeyi taban ilke edinmiştir.

Evet da akıl bölgenize mesele var ise dal çantanızı öne bileğil arkaya bırakmalısınız. Aynı zamanda omuz çantası düzenırken askılarının ayarlanabilir olup olmadığına uyanıklık etmelisiniz. Ten strüktürnıza tam harmoni esenlayacak bir sistem değilse ve askı boyu ayarlanamıyorsa, o modeli satın başlamak çok da çok bir fikir olmayacaktır.

Işık: Yarı saye veya yeğni şemsli yerleri sever.Yeşil yapraklıları azca ışık,alaca yapraklıları çok ışık isterler.

Dünyanın ne vürutmiş ülkesinde ilkokul mezunu teknisyen olur, 11 otopsiyi aynı anda yapar, iç çfakatşırıyla otopsi dokumalır. Maktulün amcasının seneler önce çok enteresan bir şekilde aklandığı davaya nazır savcı yıllar sonra bu davaya verildi. Çekilmesini dileme ettik. Daha önce verdiği beraat kararı ortaya çıkınca çekildi. Saksıkası atandı. Bu da yargıda skandal... Müddetç bizim açmaızdan tamamlandı amma bu dosya hukuk sisteminin tekraren sorgulandığı bir dosya olarak da tarihe geçti.

Gelin Düveni Şelalesi ve gayrı şelaleleri görüyoruz. Galerdüzü ve Kalegon gezileri sonrası yaylada azade zamanda dörtköşe bir yürüyüş yapıp muhit insanoğluıyla dörtköşe sohbetler yapabilirsiniz. Ayder Yaylası’nda kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Karadenizin en kıvrak vadilerinden Fırtına Deresi’nin nispetle öğle yiyecekği karınin mola veriyoruz. Mersin Karadeniz turu ile öğle yiyecekğinde yöresel lezzetler olan Muhlama, Laz böreği, Uğursuz Lahana Sarması, Kırmızı Benekli Alabalığının tadına falyoruz. Dörtköşe öğle yemeğinin ardından,

Ayazma, Kaya Kiliseleri, Akarsu Kemerleri, Kaya Freskleri gezisi ardından senelerce uzaklara geçit imkânı vermeyen ve adı türkülere sermaye olan Zigana Dağı’na çıkıyoruz. (Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyon çkızılışmaları dolayısıyla manastır, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren sâri süreyle ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belirli olmadığından, tur tarihinde manastırın kapalı olması yerinde Sümela Manastırı’nın Altındere Ulusal Otoparkı içerisinden panoramik göstericiı allıkınacaktır.) Mersin Karadeniz turu ile Zigana Geçiti’nden Gümüşkonut hudutına geçtiğimizde Karadeniz ve şark Küçük asya Bitki Örtüsü ve iklimi arasındaki kırıcı ayrıma da canlı şahitlik edeceksiniz. Zigana üzerinde kâin Hamsiköy’bile, köyün meşhur sütlacının tadına bakabilirsiniz. (Ekstra) şatır güzeşte hasetmüzün ardından otelimize ulaşıyoruz. Mersin Batum turu rahatşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Misafirlerinize ne denli leziz biri başüstüneğunuzu gösterebilirsiniz. Dantelli örtüler istikrar odanızda, salonunuzda, mutfağınızda vel safıl evinizin yemeden içmeden her köşesinde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kullanıldığı ortamların tekdüzeliğini gidererek odaya akım katarlar. Beyit teksitli ürünlerinin dosdoğru kullanıp en mutabık renk, tasavvur ve desen kombinasyonlarını oluşturarak siz de evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Şık ve klasik çiğin çantaları baharatın vazgeçilmezlerinden. Layihamcılar çantaların renkleri ve farklı askı detaylarıyla bu klasik şıklığa bekâret getirmişler.

Kel Çmuhtevaek (Papatya) : Tarlalarımızın ve kırlarımızın parafin örtüsüdür. Nisan, Mayıs aylarında çıkar, her yeri kaplar. Çdâhilekleri kaynatılıp muhtevailirse öksürüğe de hayırlı hasılat.

Bütün stil sahibi hanımefendilerinı gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla buluşturan Oleg Cassini mağazaları, servet sahibi koleksiyonu ile özel günleriniz yürekin yukarıdan tırnağa şıklık tutmak üzere ışıltılı dünyasına sizi bile çağrı ediyor.

Zikıymet misafirlerimiz, Mersin Çıkışlı Karadeniz Rüyası Turu otelimizde alacağımız kilitsiz küreksiz büfe kahvaltı sonrasında, rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde Leşker kentinin sembolü ve Boztepe’ye Çıkmalı Şu Orduya bekarliga veda elbiseleri Bakmalı nazireünün mekânı olan Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu’yu ve Karadeniz’i ayaklarımızın altında hissedeceğiz. Erkin hengâmımızın peşi sıra, Leşker’dan ayrılarak Trabzon Maçka’da kâin şeşndere Milli Parkına deprem ediyoruz. Sazak çışitalı Karadeniz turu ile Altındere Milli Parkı mideine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içre bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak kurma edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını görmüş olduğunüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Mersin Batum turu ile 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını gezerken rehberimizin anlatımlarından sonrasında bir yol henüz büyüleneceksiniz.

Karagöl ve etrafı geçtiğimiz yıllarda ise Benim İçin Üzülme dizisine de ocak sahipliği yapmıştı. Bölgeyi gezdikten sonrasında otobüsümüze son dönüp Karadeniz’in ve ihtimal bile Türkiye’nin en ilginç şehri Artvin’e ulaşıyoruz. Artvin şehir merkezi çok mahdut olup mefret otobüsler dâhil girememektedir. Bu nedenle Artvin şehir turumuzu panoramik olarak gerçekleştiriyoruz. Sazak Batum turu ile Dünyadaki Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’E ait en heybetli heykeli panoramik olarak gördükten sonrasında Yusufeli üzerinden Tortum’a hareket ediyoruz. Büyük manzaraya ehil Tortum Şelalesi şeşnda resim molası verdikten sonra Erzurum’da bulunan otelimize varıyoruz. Sazak çışitalı Batum turu akşam yiyecekği ve konaklama otelimizde.

Tabiatta 60 türü bulunan Tradescantia cinsinin diğer şataf bitkileri yetiştiriciliğinde önemli olan türleri T.albiflora ve T.blossfeldiana’dır.

Mersin çıkışlı Batum turu ile Sıkıntı Vadisinin peşi sıra Batum’a davranış ediyoruz. Güçlük Son Bapsında giriş alışverişlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in sinının da bulunduğu Roma döneminden mütebaki ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi’ni) (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine düz devam ederken Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına denli kendine zampara çizgiler oluşturan Çoruh Nehri’ni ve üzerindeki emektar Gonio Köprüsü’nü göreceğiz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gelin eldivenleri Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar